Restauracja Markus | Konferencje
17
post-template-default,single,single-post,postid-17,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
Konferencje

Konferencje

Konferencje

Markus doskonale sprawdza się przy organizacji konferencji i spotkań biznesowych, o czym przekonało się już szerokie grono zadowolonych firm. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce do prowadzenia służbowych rozmów od zacisznego miejsca otoczonego 3500 m2 czarującego ogrodu oddalonego o zaledwie ponad 30 km od stolicy województwa opolskiego i około 25 km od Lublińca?

Proponujemy Państwu organizację konferencji we wnętrzu jednej z naszych stylowych sal. Dysponujemy m.in. salą do 50 osób w układzie kinowym, która wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, a mianowicie wysokiej klasy rzutnik, ekran oraz flipchart. Większe spotkania organizujemy w sali balowej, która na Państwa partnerach czy klientach z pewnością zrobi doskonałe wrażenie.

Najlepsi kucharze regionu codziennie z pasją przygotowujący wykwintne dania zadbają o podniebienia uczestników konferencji serwując im wyjątkowy lunch czy kolację połączoną z degustacją win.

Naszych gości traktujemy z należytym szacunkiem, dlatego do każdej firmy podchodzimy indywidualnie badając jej potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, a z pewnością spotkanie biznesowe w obiekcie Markus zaliczą Państwo do szczególnie udanych.