Restauracja Markus | Noclegi
17255
post-template-default,single,single-post,postid-17255,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
Noclegi

Noclegi

Noclegi

Marcus położony jest w malowniczej miejscowości Kolonowskie, 27 km od Lublińca i 36 km od Opola. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby odwiedzający nas goście z uśmiechem wracali pamięcią do spędzonych u nas chwil. Kliknij w link poniżej aby dokonać rezerwacji pokoju.

Pokoje

Oddajemy do Państwa dyspozycji 9 stylowych, ale zarazem przytulnych pokoi o trzygwiazdkowym standardzie, w których łatwo wypocząć po długiej podróży czy imprezie okolicznościowej. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, płaski telewizor, a aby ugasić pragnienie po podróży zawsze poczęstujemy Państwa zimnym napojem. Dla gości zmęczonych miejskim zgiełkiem stworzyliśmy malowniczy ogród o powierzchni 3500 m2 znakomicie dopełniający wyjątkowy czas spędzony w naszym obiekcie.

Zasmakuj okolicy

Marcus jest doskonałą bazą wypadową do stolicy województwa opolskiego czy innych, ciekawych miejsc regionu. Zaledwie 10 minut jazdy dzieli naszych gości od Parku Dinozaurów Krasiejów, który nawet dorosłych zamieni na kilka godzin w dzieci. Dużą popularnością cieszą się także spływy kajakowe, mające swój start właśnie w Kolonowskiem. W okolicy organizowany jest również paintball, a w kilka minut piechotą znajdą się Państwo w miejscowej kręgielni.

Dodatki

Sami codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wizyta naszych gości zawsze wiązała się z najmilszymi wspomnieniami. Dlatego oferujemy Państwu lot balonem na uwięzi, przejażdżki bryczką czy mini zoo znajdujące się na terenie restauracji, które jest doskonałą atrakcją dla naszych najmłodszych gości. Ponadto, nasz wykwalifikowany personel zawsze służy poradą turystyczną, aby mogli Państwo jak najpełniej wykorzystać wolny czas.